Kärcher RC 3 robotický vysávač

  • Značka: Kärcher
  • Kód produktu: 1.198-203.0
  • Dostupnosť: Skladom
  • 699,99€
  • 588,00€

  • Bez DPH: 490,00€
  • Free Shipping

Robotický smart vysávač RC 3 s kamerovým a laserovým navigačným systémom a ovládaním pomocou aplikácie vypracuje plán vysávania okolia a vyčistí váš domov samostatne a dôkladne.

Ako vyzerá SMART čistenie? Vďaka inteligentnému kamerovému a laseronavigačnému systému vypracuje robotický vysávač RC 3 dočasný plán vysávania a vyčistí váš domov systematicky a nezávisle – efektívne bez toho, aby vynechal akékoľvek miesto. Prostredníctvom priateľskej užívateľskej aplikácie je možne robotický vysávač RoboCleaner pohodlne obsluhovať v domácej internetovej sieti pomocou smartphonu alebo tabletu pričom sa aktuálny pokrok čistenia zobrazuje na vypracovanom pláne vysávania. Efektívny duálny kefový systém umožňuje dôkladné vysávanie a dokáže vďaka synchronizácii špirálovej kefy a podlahovej kefy s gumovými lamelami prijať veľké množstvo nečistôt a presunúť ich do odnímateľnej nádoby na nečistoty. Taktiež smart: Inovatívne infračervené senzory a senzory proti pádu chránia RC 3 pre pádom na schodoch a bránia kolízii s prekážkami v miestnosti tím, že vysávač pre nimi mäkko pribrzdí a bez problémov sa im vyhne. Či už drevo, kameň, koberec s nízkym vlasom: RC je použiteľný na všetky obvyklé domáce podlahové krytiny. Tak bude váš domov vždy uprataný a čistý zatiaľ, čo s budete môcť venovať svojím koníčkom.


Vysoký čistiaci výkon

Účinné čistenie vďaka systematickej stratégii čistenia pomocou technológie navigácie fotoaparátom a laserom. Dôkladný odber nečistôt vďaka kombinácii dvoch špeciálnych kefiek a prídavnej bočnej kefy na čistenie rohov a okrajov.

Smart produkt s atraktívnymi funkciami
Pohodlný výber viacerých čistiacich časov pomocou funkcie časovača v užívateľsky prívetivej aplikácii. Informácie o priebehu čistenia a postavení zariadenia RoboCleaner vďaka dočasnej čistej mape.

Inovatívny senzorový systém
Infračervené snímače a snímače pádu pomáhajú zabrániť pádu na schodiská a kolízie s inými objektmi v miestnosti. RC 3 rozpoznáva prekážky vopred a jemne brzdí, aby sa mohli ľahko pohybovať okolo nich.Viac režimov čistenia      V automatickom režime čistí celý obytný priestor spoľahlivo. 

Viac režimov čistenia    
V automatickom režime čistí celý obytný priestor spoľahlivo.
V režime čistenia RC 3 dôkladne vyčistí vybranú špecifickú oblasť.

Autonómne čistenie    
RC 3 sa automaticky zapojí do nabíjacej stanice, keď je batéria prázdna.
V režime čistenia RC 3 dôkladne vyčistí vybranú špecifickú oblasť.
Technické údaje

Doba nabíjania akumulátora     240
Doba čistenia na jedno nabitie     90 - 120
Plošný výkon     160
Nádoba na nečistoty RoboCleaner (l)     0,35
hladina akustického výkonu (dB(A))     71
Druh prúdu (V/Hz)     100 / 240 / 50 / 60
Hmotnosť RoboCleaner (kg)     3,6
Hmotnosť nabíjacej stanice (kg)     0,2
Rozmer RoboCleaner (priemer x výška) (mm)     340 x 96
Rozmery nabíjacej stanice (mm)     130 x 183 x 127

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Štítky: robocleaner