• OXYCHLORINE dezinfekčný a antibakteriálny prípravok 5 Litrov

OXYCHLORINE dezinfekčný a antibakteriálny prípravok 5 Litrov

  • Značka: Forchem
  • Kód produktu: oxychlorine
  • Dostupnosť: Skladom
  • 20,00€

  • Bez DPH: 16,67€

Jedinečný a ekologicky nezávadný NANO produkt na dezinfekciu s MEGA účinkami

Oxychlorine je jedinečný, ekologický a nezávadný rýchlo pôsobiaci produkt na odstránenie a zničenie nebezpečných patogénnych baktérií, vírusov, kvasiniek, plesní a spór už v rámci niekoľkých sekúnd. Znižuje množstvo chlóru a chemikálií pri čistení, dezinfekcii a sterilizácii vody, vzduchu, rastlinstva a celkového životného prostredia. Je stabilný, bezpečný, nesenzibilizujúci, nedráždivý a šetrný k životnému prostrediu – nie je toxický, po expozícii sa mení na obyčajnú vodu a nevyžaduje ďalšie náklady na odstránenie druhotných odpadov, obsahuje kyselinu chlórnu (HClO), zlúčeninu podobnú tej, ktorú prirodzene produkuje imunitný systém vyšších živočíšnych organizmov vrátane človeka. Má vynikajúcu sporocídnu a biocídnu účinnosť pri porovnaní so súčasne používanými chemikáliami.

Protibakteriálne a čistiace vlastnosti produktu Oxychlorine umožňujú aplikáciu vo všetkých oblastiach života spoločnosti.

Oxychlorine prešiel širokou radou nezávislých testov a prevádzkových skúšok vrátane nemocníc, verejných priestorov, pivovarov, skladov ovocia a zeleniny, vodovodných systémov a poľnohospodárskeho prostredia, bazénov, atď.

Závery svedčia o tom, že Oxychlorine s vysokým dezinfekčným účinkom je predurčený k tomu, aby sa stal preferovaným prostriedkom pre mnohé postupy sterilizácie, dezinfekcie a čistenia.

Oxychlorine je ekologicky prijateľný, úplne bezpečný, netoxický a nedráždivý roztok a ako taký je vítanou náhradou všade tam, kde tradičné chemikálie zlyhávajú.
Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty

Štítky: dezinfekcia,