Super Mop Set + BOOSTER bielidlo 1 liter

  • Značka: Gold drop
  • Kód produktu: mop0003
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 36,00€
  • 29,99€

  • Bez DPH: 24,99€

Super Mop Set + BOOSTER bielidlo 1 liter


Kompletné špecifikácie

Super Mop Set je nevyhnutným domácim pomocníkom, ktorý zaručuje efektívne a ľahké čistenie podlahových plôch. Vďaka novému dizajnu s ľahkosťou vyčistíte mikrovláknovú hlavicu mopu. Mop s inovatívnym systémom - žmýkania bez použitia rúk efektívne čistí svoju hlavicu z mikrovlákna pomocou jedinečného systému čistenia so silou vodopádu. Unikátnym spôsobom odstránite nadbytočnú vodu bez akéhokoľvek dotýkania sa rukami. Vďaka vertikálnemu žmýkaniu a vysušovaniu umývacej plochy sa minimalizuje tvorba a roznos baktérií. Hlavica z mikrovlákna s pruhmi so syntetickými štetinami odstráni špinu, prach a iné nečistoty z tvrdých povrchov, ako je mramor, dlaždice, laminát, vinyl a podlahy z tvrdého dreva bez potreby použitia chemikálií, dokonca ani najodolnejšie škvrny na podlahe nebudú mať šancu! Tyče z pevnej nehrdzavejúcej ocele a vedro z kvalitného trvácneho plastu zaručujú ľahkú konštrukciu.


Mop set SUPER obsahuje:

    Jedinečné dvojkomorové vedro s výpustnými ventilmi na spodnej hrane
    Rozkladateľnú kovovú násadu, ktorá sa dá uložiť do vnútra vedra a šetrí tak miesto v byte
    Dva miktofézové návleky na suchý zips vhodné na všetky povrchy a materiály
    Držiak mopu
    Dvojfázový žmýkač pre namáčanie a dokonalé vyžmýkanie mopu len dvomi ťahmi


Pozrite si videoukážku, ako jednoducho a pohodlne sa so SUPER mopom pracuje!


BOOSTER bielidlo 1 liter.

Ideálne sa osvedčí ako dezinfekčný, baktericídny a fungicídny prípravok, môže sa používať aj na čistenie hygienických zariadení, kúpeľní, chodieb, schodíšť, výrobných hál a pod.


Prípravok účinne bieli a odstraňuje škvrny z textílií, vracia im oslnivú belosť a pritom ich nepoškodzuje. Okrem toho osviežuje bielizeň a ničí baktérie. Môže sa používať na ručné bielenie a na pranie v automatických práčkach.
Pri používaní prípravku je potrebné dodržiavať bezpečnostné opatrenia. Skladujte mimo dosahu detí. Zložky bieliaceho prostriedku sú biologicky odbúrateľné.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty