O nás

Naša firma vznikla v roku 1996 ako fyzická osoba a od roku 2007 pôsobila ako spoločnosť Cleanex-Cleanex s.r.o . Od roku 2019 figurujeme na trhu už ako  CLEANEX CENTRUM s.r.o. . 21 rokov sa staráme o čistotu a poriadok vašich firemných a súkromných priestorov. Od založenia firmy sa zaoberáme výlučne predajom čistiacej techniky a čistením. Profesionálnym čistením a upratovaním firiem, úradov ale aj čistením domácnosti. Vieme vám ponúknuť tieto služby: umývanie fasád, čistenie strojov a renováciu náterov v priemysle, tepovanie sedačiek kobercov, čistenie okien a taktiež čistenie priemyselných filtrov pre spoločnosť UAS. Okrem komplexného čistiaceho a upratovacieho servisu tiež poskytujeme autorizovaný predaj a servis čistiacej techniky značiek KÄRCHER, Sprintus, Lavor a iné. Ponúkame Vám výškové čistenie systémom IONIC s ktorým dokážeme čistiť zo zeme až do výšky 25 metrov a to bez použitia rebríkov alebo horolezcov. Svoje služby poskytujeme na celom území Slovenska so špecializáciou na Žilinský kraj.

Cieľom našej firmy je poskytnúť klientom vždy prvotriedne čistiace a upratovacie služby za výborné ceny. Našich zamestnancov pravidelne školíme a preto vám vždy ponúkame len tie najnovšie technologické postupy. Sme tu pre vás aj s autorizovaným predajom a servisom celého sortimentu zn. Kärcher, Sprintus, Lavor a Stolzenberg, takže stačí navštíviť našu predajnú v Žiline alebo v Krásne nad Kysucou  a my vám radi pomôžeme.

Našu ponuku služieb sa snažíme neustále rozširovať. Pri práci používame len certifikované a ekologicky nezávadné čistiace prostriedky. Firma je poistená na škodu spôsobenú pri výkone práce.